האפשרויות הבטוחות לניהול תזרים מזומנים בעסקים

העסק זקוק נואשות לכסף מזומן ועכשיו? כיצד ניתן לשפר מידית את תזרים המזומנים בעסק? מהו שירות ניכיון שיקים ומהם יתרונותיו? 

אנו חיים בעידן בו עסקים יכולים להצליח מאוד או להתרסק, ולא תמיד באשמתם. אנו חברה צרכנית מאוד ועסקים רבים נהנים מכך, מצד שני בישראל כמו בכל העולם יכולים להיות סיכונים מקצועיים שלאו דווקא תלויים בעסק עצמו, למשל תקופות פיגועים, מגיפות וכו'. אז מה עושים כאשר העסק זקוק נואשות למזומנים? מהו שירות ניכיון שיקים לעסקים וכיצד הוא עובד? את הכתבה הזו הכנו במיוחד עבורך. 

הצורך בכסף מזומן בעסקים 

מאז ומתמיד עסקים נאלצו להתמודד עם העובדה שלקוחותיהם מעדיפים לשלם בשיק דחוי את תשלומיהם. ללקוח זה יותר נוח, מצד אחד הוא לא מרגיש את הכסף יוצא לו מהכיס, ומצד שני הוא לא צריך שהסכום ששולם יורגש לו באשראי. מאידך, בעלי עסקים שמחכים לתשלומים אמנם מעדיפים כסף מזומן, אך כאשר הלקוח מעדיף לשלם להם בשיק דחוי הם יעדיפו שלא להפסיד אותו לבעל עסק אחר. 

נוצר מצב בו בעלי עסקים רבים מספקים סחורה או שירות ולא מקבלים את הכסף עבורם לאורך זמן רב, לעיתים חודשים. לעיתים עסקים חווים משברים, זה יכול להיות בגלל ניהול בעייתי, משבר בעסק, תקופת פיגועים או אפילו משבר הקורונה, ואז הצורך במזומנים עולה באופן ניכר. מה ניתן לעשות במצב כזה? לעשות שימוש בשירות ניכיון שיקים לעסקים וליהנות מתשלום מזומן באופן מיידי. כיצד זה עובד? כדאי להמשיך לקרוא. 

מהו ניכיון שיקים וכיצד הוא פועל? 

כאשר אנו מדברים על שירות ניכיון שיקים לעסקים אנו למעשה מדברים על רכישת הצ'ק הדחוי על ידי חברת ניכיון שיקים בתמורה לעמלה. חברת הניכיון מאפשרת למעשה את רכישת השיקים, בידיעה כי מדובר על שטר חוב שניתן באופן כזה או אחר לפדות אותו. העמלה תיקבע על פי סכום השיק, כמות השיקים וכמובן רמת הסיכון שלהם. אם למשל חברת הניכיון תדע שמדובר על לקוח בסיכון לבעיות בתשלומים, היא תגבה עמלה גבוהה יותר על פדיית השיק. 

מהם יתרונות ניכיון השיקים? 

לשירות ניכיון שיקים לעסקים יתרונות רבים. היתרון הברור הוא כמובן שיפור תזרים המזומנים, עסקים יכולים לשפר באופן מידי את מצב המזומנים בעסק וליהנות מאוויר לנשימה גם בתקופות קשות. היתרון הבולט הנוסף הוא שהשירות ניתן לעסקים שכל הדלתות האחרות נסגרו בפניהם. כך לדוגמה אם הבנק לא מוכן לתת לעסק הלוואה, או אם מקורות ההכנסה נעצרים לבנק, בכל זאת ניתן להזרים אליו כסף מזומן.  

האם יש שירות ניכיון שיקים גם לאנשים פרטיים? 

רבים תוהים האם שירות ניכיון שיקים לעסקים יכול להיות גם שירות לאנשים פרטיים, למשל עבור אדם שקיבלת תשלום בשיק עבור מוצר שמכר באופן פרטי או שקיבל שיק דחוי כתשלום. למרות שנראה שמדובר על שירות שניתן רק לעסקים, ההיפך הוא הנכון, גם אנשים פרטיים יכולים למכור לחברת ניכיון שיקים שיק אחד או כמה וליהנות מאותו השירות – ולקבל כסף מזומן במקום בניכוי העמלה. האם השירות משתלם ללקוח הפרטי? מדובר על שיקול אישי של כל לקוח בפני עצמו וברמת הצורך שלו בכסף מזומן. 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

פינוי בינוי

פינוי בינוי – מרוויח מזה?

  הליך פינוי בינוי הוא רווח לכל הצדדים. דיירי הבניין מקבלים דירה חדשה, לפחות בגודל של הדירה הישנה וכך שווי

חיפוי קירות

חיפוי קירות

אם אתם רוצים שינוי מרענן לבית לקראת הפסח מבלי "לשבור קירות", חיפוי קירות הוא פיתרון קל ונוח שמשדרג את הבית.

צניחה חופשית

צניחה חופשית

אם אתם אוהבים אדרנלין וספורט אתגרי, צניחה חופשית היא החוויה עבורכם. קפיצה חופשית ממטוס, מצנח שנפתח ונחיתה על הקרקע.